Facebook.com adresli sosyal paylaşım sitesi üzerinden satış ortaklığı yaparak internet üzerinden para kazanabileceğinizi biliyormuyudunuz ? Medikalize Satış Ortaklığı sistemine üye olduktan sonra sistemin size vereceği referans id li kampanya linkini facebook da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz, bir paylaşımda bulunarak paylaşıma arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz yada facebook da sponsor reklam olarak geçen ücretli reklam verme kısmını kullanarak kampanya linkine facebook üzerinden reklam verebilirsiniz.

Tamamlanmış her dönüşüm başına 30 tl kazanmanızı sağlayan satış ortaklığı sistemimize facebook üzerinden yapacağınız reklamlarda dönüşüm başına maliyet size 4.5 ila 5 tl arasında olacaktır. Facebooktan satış ortaklığını ister facebook a ücretli reklam vererek isterseniz wallpost yada etiketleme yöntemleri ile ücretsiz şekilde yapabilirsiniz.

Her zaman amacınız minimum maliyet ile maksimum kazanca ulaşabilmek ve medikalize alt yapısı ile facebook dan para kazanmak olduğu sürece başarıya ulaşmanız sizin için kolay olacaktır.

Yazar

yonetici

Yorum Yap

E-posta adresiniz güvenlik için istenmektedir sitede yayınlanmayacaktır.