Youtube Satış Ortaklığı

Youtube satış ortaklığı son dönemde revaşta olan bir yöntem haline geldi. Aslında video sitesi olan youtube.com, google den sonra gelen ikinci arama motoru konumundadır gerek seo ya gerek affiliate marketing alanına büyük oranda katkı ve dönüşüm sağlamaktadır. Peki youtube satış ortaklıgı nasıl yapılır ?

Devamını Oku

İnstagram Satış Ortaklığı

İnstagram.com adresli sosyal paylaşım sitesi üzerinden satış ortaklığı yaparak internet üzerinden para kazanabileceğinizin farkındamısınız ? Medikalize Satış Ortaklığı sistemine üye olduktan sonra sistemin size vereceği referans id li kampanya linkini instagram da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz, yada bir paylaşımda bulunarak paylaşıma arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz ayrıca instagram da sponsor reklam olarak geçen ücretli reklam verme kısmını kullanarak kampanya linkine instagram sitesi üzerinden reklam verebilirsiniz.

Devamını Oku

Facebook Satış Ortaklığı

Facebook.com adresli sosyal paylaşım sitesi üzerinden satış ortaklığı yaparak internet üzerinden para kazanabileceğinizi biliyormuyudunuz ? Medikalize Satış Ortaklığı sistemine üye olduktan sonra sistemin size vereceği referans id li kampanya linkini facebook da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz, bir paylaşımda bulunarak paylaşıma arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz yada facebook da sponsor reklam olarak geçen ücretli reklam verme kısmını kullanarak kampanya linkine facebook üzerinden reklam verebilirsiniz.

Devamını Oku

Satış Ortaklığında Kazanç Sağlamak

Satış ortaklığı yaparak kazanç sağlamak istediğiniz kampanyanın linkini aşağıda önerdiğimiz yada kendi bildiğiniz yöntemler ile yayınlayarak, reklam yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Web sitenizde, kampanyaya ait bannerleri yada size özel oluşturulmuş referans linki yayınlayabilirsiniz.  Kampanya için blog siteleri kurup, hedef kelimede yükselme amaçlı seo çalışmaları yapabilirsiniz. Haber sitelerine veya çeşitli mecralara referans linkinizi içeren advertorial reklam verebilirsiniz.

Devamını Oku

Satış Ortaklığı & Affiliate Marketing Nedir ?

Satış Ortaklığı, internet üzerinden para kazanmak düşünüldüğüde  en çok karşılaşılan ve getirisi en yüksek olan yöntemlerin başında gelir.Yurt dışında Affiliate Marketing olarak bilinen bu yöntem hakkında yeterince bilgi sahibi olduğunuzda ve planlı bir şekilde çalıştığınız taktirde hedeflenen kazancın çok daha fazlasını kazanabilmeniz satış ortaklığı alt yapısında mümkündür.

Devamını Oku